31-03-2020 10:04
Nawigacja

· Strona główna

O NAS

· Kontakt
· Dojazd
· Historia Szkoły
· Patron

· Galeria zdjęć

NASZA SZKOŁA

· Nauczyciele
· Samorząd Uczniowski
· Klasy
· Sport
· Osiągnięcia
· Kształcenie językowe
· Kalendarz roku szkolnego
· Godziny pracy pedagoga
· Dzwonki
· Plan lekcji
· Gazetka szkolna

· REKRUTACJA

· Oddziały klasowe
· Dokumenty i punktacja
· Terminarz
· Nasze atuty

OGŁOSZENIA

· Projekty
· Wydarzenia
· Konkursy
· Zajęcia pozalekcyjne

WOLONTARIAT

· Szkolne Koło PCK
· Szkolne Koło Caritas

PLIKI DO POBRANIA

· Statut XXVIII LO
· Wymagania edukacyjne

· Szukaj
· Linki
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9,809
· Najnowszy użytkownik: IosiXHoward
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zajęcia pozalekcyjne

 

WYKAZ ZAJĘĆ DODATKOWYCH DLA UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Koła zainteresowań

 

 

PRZEDMIOT

DZIEŃ I GODZINA

PROWADZĄCY

Matematyka – zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

kl. I po szkole podstawowej

Piątek godzina 7.10

Izabela Stelmaszak

Chemia – zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. III

Środa godzina 14.30

Marzena Śmiech

J.polski – dydaktyczno – wyrównawcze kl. III

Środa godzina 14.30

Środa godzina 15.15

Weronika Szelęgiewicz

Biologia – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. III

Poniedziałek co drugi tydzień godzina 14.30

Joanna Woch

Koło biologiczne – klasa I i II

Poniedziałek co drugi tydzień godzina 7.10

Elżbieta Jędrzejczak

Informatyka - zajęcia rozwijające uzdolnienia – klasa I, II, III

Czwartek godzina 15.15

Katarzyna Kutyła

Historia – zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. III

Wtorek godzina 13.35

Małgorzata Mitka-Łacińska

Koło teatralne - klasy I i II

Wtorek godzina 13.35

Edyta Hajduk-Bukowiec

Fizyka – zajęcia rozwijające uzdolnienia klasy I, II, III

Czwartek godzina 14.30

Danuta Kubisiak-Kot

Koło astronomiczne

Czwartek godzina 15.15

Danuta Kubisiak-Kot

Informatyka, Podstawy przedsiębiorczości zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze- klasy I, II, III

Każdy ostatni piątek miesiąca godzina 7.10

Katarzyna Kutyła

J.Angielski – zajęcia rozwijające uzdolnienia klasa III

Czwartek godzina 7.10

Andrzej Kajtoch

J.angielski – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. I i II

Środa godzina 7.10

Ewa Kajtoch

Geografia zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Poniedziałek godzina 14.30 co dwa tygodnie

Barbara Rutz

Szkolne Koło PCK

Zgodnie z planem pracy

Leszek Siwiec

Wolontariat

Zgodnie z planem pracy

Anna Kowalczyk

 

Matematyka – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

Środa godzina 7.10

klasa II

Paweł Jarczyk

Matematyka – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.III

Piątek godzina 7.10

Paweł Jarczyk

SKS – zajęcia sportowe dla chętnych

Wtorek lub czwartek godziny 15.15 lub 16.00 do uzgodnienia z nauczycielami

Nauczyciele wychowania fizycznego

J.polski- zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl. II

Czwartek godzina 7.10

Justyna Toković

Koło historyczne

Czwartek 15.15 po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem

Ewelina Bujakowska

Matematyka -zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl.I po gimnazjum

Wtorek godzina 7.10

Dorota Burak

Matematyka - zakres rozszerzony zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.II /kl.III

Poniedziałek godzina 14.30 wymiennie co dwa tygodnie

Małgorzata Zięba

Geografia – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. II / I po gimnazjum

Środa godzina 7.10

Joanna Przybyłowska-Bogdan

J.polski – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.I po szkole podstawowej

Wtorek godzina 13.30

Zuzanna Dziuba

J.angielski – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy I i III b

Poniedziałek godzina 7.10

Anna Szarek

J.polski – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. I po gimnazjum

Poniedziałek godzina 13.30 i 14.20

Edyta Hajduk-Bukowiec

 

 

 

KONTAKT

XXVIII
Liceum Ogólnokształcące
im. Wojciecha Bednarskiego w Krakowie


ul. Czackiego 11
30-501 Kraków
Zobacz na mapie
tel./fax 12 656-13-97
szkola@28lo.kki.krakow.pl
www.28lo.kki.krakow.pl



facebook






przedsiębiorcze szkoły

Wygenerowano w sekund: 0.04 3,576,902 Unikalnych wizyt