09-12-2019 01:19
Nawigacja

· Strona główna

O NAS

· Kontakt
· Dojazd
· Historia Szkoły
· Patron

· Galeria zdjęć

NASZA SZKOŁA

· Nauczyciele
· Samorząd Uczniowski
· Klasy
· Sport
· Osiągnięcia
· Kształcenie językowe
· Kalendarz roku szkolnego
· Godziny pracy pedagoga
· Dzwonki
· Plan lekcji
· Gazetka szkolna

REKRUTACJA

· Oddziały klasowe
· Dokumenty i punktacja
· Terminarz
· Nasze atuty

OGŁOSZENIA

· Projekty
· Wydarzenia
· Konkursy
· Zajęcia pozalekcyjne

WOLONTARIAT

· Szkolne Koło PCK
· Szkolne Koło Caritas

PLIKI DO POBRANIA

· Statut XXVIII LO
· Wymagania edukacyjne

· Szukaj
· Linki
Aktualnie online
· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 9,809
· Najnowszy użytkownik: IosiXHoward
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Klasy

Rok Szkolny 2019/2020

KLASA   I A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, historia

Wychowawca: mgr Weronika Szelęgiewicz

KLASA   I B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia

Wychowawca: mgr Lucyna Mejbaum

KLASA   I C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: matematyka, geografia

Wychowawca: mgr Izabela Stelmaszak

KLASA   I D

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język angielski, biologia

Wychowawca: mgr Marzena Śmiech

KLASA   I E

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:

Wychowawca: mgr Małgorzata Mitka - Łacińska

KLASA   I F

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:

Wychowawca: mgr Natalia Bury

KLASA   I G

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:

Wychowawca: mgr Dorota Burak

KLASA   I H

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:

Wychowawca: mgr Agnieszka Cichoń

KLASA   II A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, historia

Wychowawca: mgr Justyna Toković

KLASA   II B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia

Wychowawca: mgr Edyta Hajduk - Bukowiec

KLASA   II C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: matematyka, geografia, język angielski

Wychowawca: mgr Katarzyna Kutyła

KLASA   III A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: j.polski, historia, biologia

Wychowawca: mgr Ewelina Bujakowska

KLASA   III B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia, j.polski

Wychowawca: mgr Ewa Kajtoch

KLASA   III C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: geografia, język angielski, matematyka

Wychowawca: mgr Anna Szarek

Rok Szkolny 2018/2019

KLASA   I A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:

Wychowawca: mgr Justyna Toković

KLASA   I B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:

Wychowawca: mgr Joanna Woch

KLASA   I C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:

Wychowawca: mgr Katarzyna Kutyła

KLASA   II A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: j.polski, historia, biologia

Wychowawca: mgr Ewelina Bujakowska

KLASA   II B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia, j.polski

Wychowawca: mgr Ewa Kajtoch

KLASA   II C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: geografia, język angielski, matematyka

Wychowawca: mgr Anna Szarek

KLASA   III A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: j.polski, biologia

Wychowawca: mgr Aneta Dyrduła

KLASA   III B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: chemia, biologia

Wychowawca: mgr Agnieszka Kania

KLASA  III C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: geografia, język angielski

Wychowawca: mgr Małgorzata Mitka - Łacińska

 

Rok Szkolny 2017/2018

KLASA   I A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:

Wychowawca: mgr Ewelina Bujakowska

KLASA   I B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:

Wychowawca: mgr Ewa Kajtoch

KLASA   I C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:

Wychowawca: mgr Anna Szarek

KLASA   II A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: j.polski, biologia

Wychowawca: mgr Aneta Dyrduła

KLASA   II B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: chemia, biologia

Wychowawca: mgr Agnieszka Kania/ mgr Katarzyna Kutyła

KLASA  II C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: geografia, język angielski

Wychowawca: mgr Małgorzata Mitka - Łacińska

KLASA   III A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, chemia

2 przedmiot spośród geografia, biologia

Wychowawca: mgr Izabela Stelmaszak

KLASA   III B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, chemia

2 przedmiot spośród geografia, biologia

Wychowawca: mgr Barbara Rutz

 

Rok Szkolny 2016/2017

KLASA   I A

Rozszerzenie:

Wychowawca: mgr Katarzyna Dziurdzia ( w zastępstwie mgr Aneta Dyrduła - chemia)

KLASA   I B

Rozszerzenie:

Wychowawca: mgr Agnieszka Kania

KLASA   I C

Rozszerzenie:

Wychowawca: mgr Małgorzata Mitka - Łacińska

KLASA   II A

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, chemia

2 przedmiot spośród geografia, biologia

Wychowawca: mgr Izabela Stelmaszak

KLASA   II B

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, chemia

2 przedmiot spośród geografia, biologia

Wychowawca: mgr Barbara Rutz

KLASA   III A

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, geografia

2 przedmiot spośród geografia, biologia, j.polski

Wychowawca: mgr Edyta Hajduk-Bukowiec

KLASA   III B

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, geografia

2 przedmiot spośród geografia, biologia, j.polski

Wychowawca: lct Ewa Molicka

KLASA   III C

Rozszerzenie: j.polski, biologia

Wychowawca: mgr Justyna Toković


Rok Szkolny 2015/2016

KLASA   I A

Rozszerzenie:

Wychowawca: mgr Izabela Stelmaszak

KLASA   I B

Rozszerzenie:

Wychowawca: mgr Barbara Rutz

KLASA   II A

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, geografia

2 przedmiot spośród geografia, biologia, j.polski

Wychowawca: mgr Edyta Hajduk-Bukowiec

KLASA   II B

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, geografia

2 przedmiot spośród geografia, biologia, j.polski

Wychowawca: lct Ewa Molicka

KLASA   II C

Rozszerzenie: j.polski, biologia

Wychowawca: mgr Justyna Toković

KLASA   III A

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród : geografia, biologia, historia

2 przedmiot spośród: j.polski, geografia, matematyka

Wychowawca: mgr Małgorzata Mitka- Łacińska

KLASA   III B

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród : geografia, biologia, historia

2 przedmiot spośród: j.polski, geografia, matematyka

Wychowawca: mgr Agnieszka Kania (Otak)

 

 

 

Rok Szkolny 2014/2015

KLASA   I A

Rozszerzenie:

Wychowawca: mgr Edyta Hajduk-Bukowiec

KLASA   I B

Rozszerzenie:

Wychowawca: mgr Anna Martuszewska

KLASA   II A

Rozszerzenie: 2 przedmioty spośród: j.polski, historia, biologia, geografia

Wychowawca: mgr Małgorzata Mitka-Łacińska

KLASA   II B

Rozszerzenie: 2 przedmioty spośród: j.polski, historia, biologia, geografia

Wychowawca: mgr Agnieszka Kania (Otak)

KLASA III A

Rozszerzenie: j.polski, historia, j.angielski

Wychowawca: mgr Marcin Rzycki

KLASA III B

Rozszerzenie: j.polski, historia, j.angielski

Rozszerzenie: wos, geografia, j.angielski

Wychowawca: mgr Ewelina Bujakowska

KLASA III C

Rozszerzenie: biologia, chemia, j.angielski

Wychowawca: mgr Agata Patriak

KLASA III D

Rozszerzenie: matematyka, geografia, j.angielski

Wychowawca: mgr Barbara Rutz

KONTAKT

XXVIII
Liceum Ogólnokształcące
im. Wojciecha Bednarskiego w Krakowie


ul. Czackiego 11
30-501 Kraków
Zobacz na mapie
tel./fax 12 656-13-97
szkola@28lo.kki.krakow.pl
www.28lo.kki.krakow.pl



facebook






przedsiębiorcze szkoły

Wygenerowano w sekund: 0.04 3,368,444 Unikalnych wizyt